בע"מ
שנקר יועצים
בע"מ
שנקר יועצים
Slider

מי אנחנו

גיל שנקר מלווה ארגונים מובילים כבר 20 שנה, בצמתים חשובים בחיי הארגונים, לקראת שינוי, בעתות משבר ובהטמעה של תהליכים מרכזיים.

עשרות חברות מובילות בענפי המזון, הרפואה, ההיי-טק, הביטחון, התעשייה, הנדל"ן והפרמצבטיקה נהנות משירותי ייעוץ וליווי בהתמודדות עם מצבי משבר ושינויים.

מה נעשה עבורכם?

1ליווי חברות בעת משבר

הכנת חברות להתמודדות מובנית עם מצבי משבר הנובע מתקלה, מוצר פגום, דליפה, שריפה, קריסה, אסון או כל גורם אחר שעלול לפגוע בלקוחות החברה, בעובדיה, במשקיעים, בסביבה ובמוניטין החברה. גיל שנקר הינו מומחה, מהמובילים בארץ, בהכנת חברות מבעוד מועד, להתמודדות רב תחומית עם כלל המרכיבים והמשאבים הארגוניים בשעת משבר (לוגיסטיקה, תפעול, ייצור, תקשורת פנים וחוץ, מדע, רגולציה)

שילוב מתודולוגיות חדשניות ויצירתיות עם כלי בקרה ומעקב 
אנחנו מאמינים שכל ארגון יכול להכין את עצמו מראש ליום המשבר, בעזרת המתודולוגיה שפיתחנו, על בסיס 20 שנות ניסיון בהכנת חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות להתמודדות מובנית עם מצבי משבר.
ההיערכות ליום המשבר כוללת: גיבוש צוות משברים צוותים תומכים (תקשורת, לקוחות, תפעול, מדע, לוגיסטיקה ועוד), תכנון מתודולוגיה סדורה ומפורטת, טבלאות ורשימות חיוניות, יצירת כלים מיידיים להפעלה (כלי תקשורת, לוגיסטיקה, שירות טלפוני, אתר האינטרנט) ועוד. 

כל אלה מרכיבים ערכת משברים שתיתן בבוא היום את הכלים הנדרשים לניהול כל המשאבים הארגוניים, לצורך התמודדות מובנית, מלאה ומתוזמנת בקול אחד מול כלל קהלי היעד. ערכת המשברים מתוחזקת בצורה שוטפת, במיוחד לאחר אירועים חריגים.

קראו עוד על ניהול משברים

2ליווי ארגונים בתהליכי שינוי
3פיתוח תשתיות, ערוצים וכלים
4הטמעת חזון הארגון וערכיו
רחוב גורדון 10, רעננה
טלפון: 09-7724499
נייד: 054-9727487
פקס: 09-7724499
10 Gordon St., Raanana, Israel
Tel. 054-9727487, 09-7724499
info@gilshenkar.co.il
linkedin

Please publish modules in offcanvas position.